FUSO Value Parts

Kiedy można pójść na kompromis w zakresie jakości i wydajności części zamiennych potrzebnych do działania Twojej firmy?
Odpowiedź jest krótka: Nigdy! Wraz z częściami zamiennymi FUSO Value Parts (FVP), kolejnej marki FUSO, otrzymujesz wykonane z wysoką precyzją oryginalne produkty z gwarancją FUSO po znacznie niższych cenach.
Jeśli szukasz wysokiej jakości części zamiennych po niewygórowanych cenach, produkty FUSO Value Parts to dobry wybór.

Wraz z FUSO Value Parts oferujemy rozwiązanie z najlepszym stosunkiem ceny do jakości dla pojazdów FUSO Canter, które nie są już na gwarancji. Oferujemy szeroką paletę numerów części, głównie dla modeli Canter TB i TD. Asortyment obejmuje m.in. filtry oleju, powietrza i paliwa, pióra wycieraczek, pompy wody, hamulce, żarówki oraz paski klinowe – wszystko to, co potrzebne do zachowania sprawności pojazdu. Wkrótce aktualna linia produktów zostanie uzupełniona o dodatkowe części zamienne.

 

Das Logo von FUSO Value Parts

Wspieramy naszych klientów profesjonalnym serwisem podczas przeglądu pojazdu i wybieramy najlepiej dopasowane części FUSO Value Parts dla Twojego Cantera. Stosujemy wyłącznie wysokiej klasy wyposażenie i systemy firmy FUSO przy przestrzeganiu wszystkich standardów, dzięki czemu przez cały czas zapewniony jest wysoki poziom bezpieczeństwa. Wystarczy sprawdzić w tym katalogu, czy szukane części są dostępne. Dodatkowe informacje można uzyskać od lokalnego dealera FUSO.