Teaser-Bild mit der Beschriftung Services auf dem ein FUSO Canter bei Nacht zu sehen ist

Twój serwis. Profesjonalnie, niezawodnie i szybko

Najnowsze wyposażenie w pojeździe i technologia diagnostyczna w warsztacie pozwalają na szybkie wykrywanie przyczyn błędnego działania pojazdu. Nasz personel serwisowy przeprowadza wszelkie prace konserwacyjne i naprawcze szybko i bez zbędnych kosztów, postępując według ustalonych procedur roboczych.Nasze zakłady serwisowe oferują jednolity standard usług w całej Europie:

 

  • Wszystkie wykonywane przez nas prace mają jasno określone, transparentne ceny

  • Zanim wykonamy dodatkowe, nieuzgodnione wcześniej prace, poprosimy Cię o akceptację

 

Przeglądy techniczne nowego Cantera powinny być przeprowadzane po przejechaniu każdych 40 tys. kilometrów lub raz w roku (w zależności od tego, co nastąpi prędzej).

 

Regularne wizyty w serwisie zapewniają utrzymanie pełnej sprawności Twojego Cantera dzięki profesjonalnej obsłudze z użyciem oryginalnych części FUSO w korzystnej cenie. Za każdym razem poddajemy Twojego Cantera gruntownemu przeglądowi. W ramach usług posprzedażnych wykonywane są ponadto konieczne naprawy.

 

Posiadasz Cantera TD Euro 3 lub 4 albo model TB Euro 3? Zapoznaj się z naszym programem Economy Service, który przygotowaliśmy specjalnie dla starszych pojazdów.

 

Sieć sprzedaży, mobilność i gwarancja
Economy Service i odbiór pojazdów wycofanych z eksploatacji