Nasz serwis, abyś osiągnął jeszcze więcej

Twój Canter jest jak Ty: po prostu wysoce niezawodny. Jeśli mimo wszystko wystąpi jakaś awaria, w większości europejskich krajów możesz skorzystać z szybkiej pomocy całodobowej pomocy drogowej. Dostępnego przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwem krajowych infolinii dla Twojej mobilności..


Sieć sprzedaży

 

Canter jest oferowany w 32 europejskich krajach przez sieć sprzedaży FUSO (we współpracy z siecią sprzedaży pojazdów użytkowych Mercedes-Benz). Ponad 800 punktów serwisowych jest przygotowanych do zapewnienia optymalnego serwisu i osiągnięcia maksymalnego zadowolenia klientów.

 

Ersatzteil eines FUSO Canter

Sieć serwisowa FUSO

Sieć Mitsubishi:

Belgia, Irlandia, Portugalia

 

Organizacja Mercedes-Benz:

Bośnia-Hercegowina, Bułgaria, Niemcy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Izrael, Włochy, Chorwacja, Łotwa, Litwa, Macedonia, Czarnogóra, Niderlandy, Norwegia, Austria, Polska, Rumunia, Szwecja, Szwajcaria, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Republika Czeska, Wielka Brytania, Cypr

 

Zrobimy wszystko, abyś pozostał mobilny

 

Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie mobilność. Potrzebujesz wsparcia, aby odzyskać mobilność? Nasze warsztaty serwisowe oferują w całej Europie jednolite usługi:

 

  • Wszystkie wykonywane przez nas prace mają transparentne ceny.
  • Zanim wykonamy dodatkowe, nieuzgodnione wcześniej prace, poprosimy Cię o akceptację.
  • Wsparcie przez całą dobę.Serwis awaryjny Canter. Infolinia 0800 9 067 272 *

 

*Połączenia z niemieckiej sieci stacjonarnej są darmowe. Dotyczy pojazdów w wieku do trzech lat od daty pierwszej rejestracji.

Połączenia z zagranicy +49 7333 808 633**

** Obowiązują standardowe opłaty operatora

 

Przeglądy techniczne nowego Cantera powinny być przeprowadzane po przejechaniu każdych 40 tys. kilometrów lub raz w roku (w zależności od tego, co nastąpi prędzej).Regularne wizyty w serwisie zapewniają utrzymanie pełnej sprawności Twojego Cantera dzięki profesjonalnej obsłudze z użyciem oryginalnych części FUSO w korzystnej cenie. Za każdym razem poddajemy Twojego Cantera gruntownemu przeglądowi. W ramach usług posprzedażowych wykonywane są ponadto konieczne naprawy.

 

3 lata gwarancji producenta

 

Canter jest solidny – i to dłużej niż trzy lata. Dzięki kataforetycznemu lakierowaniu zanurzeniowemu kabiny kierowcy, powlekanej proszkowo ramie oraz wysokiej jakości konserwacji pustych przestrzeni posiada długotrwałą ochronę antykorozyjną na najwyższym poziomie. Dlatego dajemy gwarancję na nowe pojazdy w takim zakresie, o jakim konkurencja może tylko pomarzyć:

 

  • 3 lata gwarancji na nowe pojazdy
  • Lub do łącznego przebiegu 100 000 km
  • Dla wszystkich modeli Canter od 3,5 t do 8,55 t
  • Na podwozie, układ napędowy i fabryczne komponenty

 

W pierwszym roku gwarancja obowiązuje niezależnie od przebiegu. Wyjątki dla tych warunków podane są w książce serwisowej pojazdu.

 

Logo 3 Jahre Herstellergarantie FUSO