Vier weiße FUSO Canter und ein roter FUSO Canter in einer Stadt

Finansowanie. Dla Twojego FUSO Canter

Dla tych, którzy nie chcą od razu płacić pełnej ceny zakupu, grupa Mercedes-Benz Bank oferuje interesujące alternatywy dla zakupu gotówkowego. Sprzedawca FUSO chętnie pomoże przy wyborze najlepszego produktu finansowego i na życzenie przygotuje indywidualną ofertę..Kredytowanie standardowe

Alternatywa dla zakupu gotówkowego.

Standardowe finansowanie przez grupę Mercedes-Benz Bank oznacza atrakcyjne warunki i terminy według życzeń klientów. Razem z dealerem FUSO ustalasz wysokość pierwszej wpłaty i żądany czas trwania umowy. Wraz z ceną zakupu nowego FUSO Canter te dwa czynniki określają wysokość miesięcznych rat. W momencie spłaty ostatniej raty samochód FUSO Canter staje się Twoją własnością.

 

Logo Standard-Finanzierung

Kredytowanie z ratą balonową 

Optymalne wykorzystanie okresu finansowania.

Chcesz wydłużyć czas finansowania przy mniejszej wielkości miesięcznych rat? Zatem zalecamy finansowanie raty końcowej. W umowie finansowej ustalasz wyższą ratę końcową, którą spłacasz na koniec umowy. Podczas trwania umowy korzystasz z niższych rat, zapewniając sobie w ten sposób większą finansową swobodę.

 

Logo Schlussraten-Finanzierung

Kredytowanie Plus3 

Indywidualnie skalkulowana elastyczność.

Finansowanie Plus3 daje Ci na zakończenie umowy wybór pomiędzy trzema opcjami, co zrobić dalej z Twoim FUSO Canter.

 

To Ty decydujesz, czy
 

  1. zatrzymasz swój FUSO Canter po zapłaceniu ostatniej raty,

  2. zakończysz dalsze wsparcie finansowe do zaspokojenia ostatniej raty lub

  3. odsprzedasz swój FUSO Canter po gwarantowanej cenie (1).

 

Logo Plus3-Finanzierung

Kredytowanie w ratach sezonowych

Finansowe wyrównywanie sezonowych wahań.

Wiele branż jest uzależnionych od pogody i pór roku. Możemy dostosować się do każdej sytuacji: Poprzez finansowanie w ratach sezonowych dostosowujemy się do Twoich ksiąg rachunkowych. W ten sposób możesz dostosować wysokość miesięcznych rat do sezonowości prowadzonej działalności. To pozwoli Ci zachować płynność finansową i dobre perspektywy nawet przy złej pogodzie.


(1) Opcja zwrotu opiera się na dodatkowym ustaleniu do umowy finansowania Plus3, która jest zawierana bezpośrednio między Tobą a Twoim dealerem. Obowiązują warunki zwrotu zawarte w uzgodnieniu.