Przepraszamy. Niczego nie znaleźliśmy.

 • CZĘŚCI CANTER.
  GOTOWY NA MARKOWĄ JAKOŚĆ.

  Części oryginalne, VALUE Parts, akcesoria

logo

NIEZAWODNA JAKOŚĆ. CZĘŚCI CANTER.

CZĘŚCI ZAMIENNE

 • WYSOKIE STANDARDY.
  ORYGINALNE CZĘŚCI FUSO.

  Oryginalne części FUSO oznaczają wszechstronne doświadczenie w rozwoju. Są one precyzyjnie wykonane z wybranych materiałów, a także dopasowane do wymagań wszystkich funkcji pojazdu. Stosowanie oryginalnych części FUSO gwarantuje jakość usług w najdrobniejszych szczegółach. Ta jakość procentuje i przyczynia się do bezpieczeństwa i ekonomiczności Canter.

 • KORZYSTNE CENY.
  FUSO VALUE PARTS.

  Dzięki częściom zamiennym FUSO Value Parts (FVP), drugiej marki części zamiennych FUSO, klienci otrzymują wysokiej jakości oryginalne produkty z gwarancją FUSO po znacznie niższych cenach. Dzięki najlepszemu stosunkowi ceny do jakości stanowią one idealne rozwiązanie np. dla Canterów, których okres gwarancyjny już minął. Gdy potrzebne są wysokiej jakości części zamienne w przystępnych cenach, FUSO Value Parts to właściwy wybór.

 • INDYWIDUALNE ŻYCZENIA.
  AKCESORIA CANTER.

  Oryginalne akcesoria FUSO dla Cantera oferują szeroki zakres dodatkowych opcji wyposażenia dla jeszcze większego komfortu, jeszcze większego bezpieczeństwa i większej przyjemności z jazdy. Indywidualnie i w całości zgodnie z życzeniami i wymaganiami klienta. Zwłaszcza oryginalne akcesoria i rozwiązania doposażenia dla Cantera TF pomagają jeszcze bardziej poprawić wygląd, komfort jazdy i funkcjonalność.