Przepraszamy. Niczego nie znaleźliśmy.

  • CANTER. GOTOWY DO KAŻDEGO ZADANIA, BEZ WZGLĘDU NA TO, W JAKIEJ BRANŻY.

    Transport dystrybucyjny, przemysł budowlany, zagospodarowanie ogrodów, użytek komunalny

logo

NAJLEPSZY WYBÓR. ROZWIĄZANIA BRANŻOWE CANTER.

ZWINNY I WYGODNY.
FUSO CANTER W TRANSPORCIE DYSTRYBUCYJNYM.

Kompaktowe wymiary sprawiają, że Canter jest idealnym rozwiązaniem dla dostaw i usług w mieście i środowisku miejskim. Jako Canter 3,5 t oferuje promień skrętu 10,2 m, który jest bezkonkurencyjny w swojej klasie. Jednocześnie, w zależności od zabudowy, może oferować dużą objętość ładunku.

Canter demonstruje swoją praktyczność, na przykład poprzez korzystną koncepcję wnętrza, która umożliwia dużą szerokość dostępu. Dzięki nowoczesnym systemom wspomagania i bezpieczeństwa Canter przyczynia się również do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach. Całkowicie elektryczny FUSO eCanter jest dostępny dla lokalnie bezemisyjnej logistyki miejskiej, na którą jest coraz większe zapotrzebowanie w coraz większej liczbie obszarów.

SOLIDNY I WYDAJNY.
FUSO CANTER W BRANŻY BUDOWLANEJ.

Canter do pracy na budowie jest wytrzymały, dzięki odpornej na skręcanie stalowej ramie. Ale bez problemu poradzi sobie również z wieloma rzeczami, dzięki szczególnie wysokiej nośności podwozia jako Canter 7,5 t i Canter 8,55 t. Dla chwilowej dodatkowej trakcji Canter może zaoferować niezrównaną ekonomię w wariancie 4×4 z dołączanym napędem na wszystkie koła.

Dzięki trzem wariantom kabiny do wyboru w zależności od tonażu, Canter pozwala na uzyskanie szczególnie kompaktowych wymiarów zewnętrznych, jak również na zwiększenie ilości miejsc siedzących. Znajdujące się bezpośrednio za kabiną fabryczne nadwozia FUSO do skrzyń płaskich i wywrotek oferują na życzenie nieskomplikowane, kompletne rozwiązanie pojazdu.

PRAKTYCZNY I ELASTYCZNY.
FUSO CANTER W OGRODNICTWIE I ARCHITEKTURZE KRAJOBRAZU.

Czy na wąskiej drodze na parking, czy z załogą do siedmiu osób na pokładzie, Canter jest gotowy do działania. Trzy różne warianty kabiny, które można wybrać w zależności od tonażu, oferują rozwiązanie dostosowane do potrzeb. W Canterze 3,5 t niezależne zawieszenie zapewnia wszystkim pasażerom dodatkową dynamikę i bezpieczeństwo jazdy.

Dzięki solidnej stalowej ramie na ceownikach, Canter jest w stanie udźwignąć prawie wszystko, a możliwość holowania do 3,5 tony zapewnia jeszcze większą elastyczność podczas planowania operacji transportowych. Canter jest również idealnym pojazdem transportowym dla żurawi, umożliwiającym samodzielny załadunek i rozładunek bezpośrednio na miejscu, nawet w przypadku cięższych towarów.

WSZECHSTRONNY I NIEZAWODNY.
FUSO CANTER W SŁUŻBACH KOMUNALNYCH.

Ogromna wszechstronność Cantera we wszystkich tonażach i modelach jest najlepszym warunkiem wstępnym dla szerokiej gamy zadań transportowych, które pojawiają się w zastosowaniach komunalnych latem i zimą. W wariancie 4×4 z możliwością wyboru napędu na wszystkie koła, Canter w szczególny sposób łączy elastyczność zorientowaną na zapotrzebowanie z oszczędnością zorientowaną na zużycie. Dzięki trzem różnym wariantom kabiny, w zależności od tonażu, łączy idealną przestrzeń z kompaktowymi wymiarami zewnętrznymi.

Canter oferuje już fabrycznie konfigurowalne funkcje komfortu dla kierowcy i ma w ofercie kolejne opcje wyposażenia. Ponadto nowoczesne systemy wspomagania i bezpieczeństwa w Canterze wspierają kierowcę i przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa innych użytkowników dróg.

ADRES PIERWSZY.
SIEĆ DEALERÓW I WARSZTATÓW CANTER.

FUSO Canter jest produktem firmy Daimler Truck AG i jest dostępny w 32 krajach europejskich.
W całej Europie ponad 800 punktów wsparcia sieci serwisowej Mercedes-Benz oferuje najwyższej jakości doradztwo, sprzedaż, konserwację i naprawy wszystkich usług związanych z Canterem.

DODATKOWE INFORMACJE. WIĘCEJ OD CANTER.