Przepraszamy. Niczego nie znaleźliśmy.

  • BLOK CANTER.
    GOTOWY NA ROZRYWKĘ.

    Pojazd, technologia, ludzie

logo

COŚ DO PRZEŻYCIA.
CANTER STORIES.

  • Wszystkie
  • Canteratwork
  • eCanter
  • FUSO

FABRYKA MITSUBISHI FUSO W PORTUGALII OBCHODZI JUBILEUSZ.

Leinfelden-Echterdingen, Niemcy/Tramagal, Portugalia. Daimler Truck AG („Daimler Truck”) obchodzi jubileusz 60-lecia swojego zakładu produkcyjnego w portugalskim Tramagal. Fabryka Mitsubishi Fuso Truck Europe S.A. („MFTE”) to jeden z największych pracodawców w regionie i trzeci co do wielkości producent samochodów w Portugalii.

FUSO

DOKŁADNIE RZECZ BIORĄC. FUSO EUROPE I CANTER W SZCZEGÓŁACH.

Wraz z FUSO Europe, marka i Canter otrzymały w Niemczech nową organizację sprzedaży około 20 lat temu jako część Daimler Trucks. Erk Roennefarth, obecnie szef działu marketingu i zarządzania produktem na Europę, jest związany z firmą od tamtego czasu i wie co nieco o egzotyce, pionierskiej pracy i miłości do Canter.

FUSO

ZIELONY KCIUK W GÓRĘ. FUSO CANTER PRZEKONUJE PROFESJONALISTÓW OD KRAJOBRAZU Z FIRMY SCHELLHEIMER GMBH.

Firma Schellheimer Garten- und Landschaftsbau GmbH zmienia ogrodowe marzenia swoich klientów w rzeczywistość. W zadaniach transportowych specjaliści od ogrodnictwa i kształtowania krajobrazu polegają na FUSO Canter.

Canteratwork

PRZYSZŁOŚĆ JUŻ DZIŚ. PIERWSZE W PEŁNI ELEKTRYCZNE eCANTER DLA LOGISTYKI DHL, DB SCHENKER, RHENUS I DACHSER.

Pierwsze czysto elektrycznie napędzane FUSO eCanter z produkcji seryjnej, które trafiły na drogi Europy, są obecnie używane przez gigantów logistycznych DHL, DB Schenker, Rhenus i Dachser.

Canteratwork
eCanter
FUSO

ZRÓWNOWAŻONA PUSZKA PIWA. FUSO eCANTER JAKO SPECJALNA CYSTERNA DLA BROWARU HEINEKEN.

W pełni elektryczny FUSO eCanter ze specjalną zabudową cysterny dostarcza piwo Heineken w Amsterdamie bez emisji spalin i po cichu.

Canteratwork
eCanter

OSTATNIA MILA. POSTNL ROZSZERZA WOLNĄ OD EMISJI SPALIN LOGISTYKĘ MIEJSKĄ DZIĘKI FUSO eCANTER.

Dzięki w pełni elektrycznemu FUSO eCanter, PostNL realizuje idealną wersję transportu dystrybucyjnego w mieście – lokalnie bez emisji i cicho.

Canteratwork
eCanter

USŁUGI PUBLICZNE. OPERACJE TECHNICZNE W KONSTANCJI STAWIAJĄ NA UNIWERSALNY FUSO CANTER.

Utrzymanie i pielęgnacja przestrzeni publicznej miasta to zadanie Technische Betriebe Konstanz (TBK). W skład zespołu spółki komunalnej wchodzi również kilka Canterów FUSO.

Canteratwork