Przepraszamy. Niczego nie znaleźliśmy.

  • ORYGINALNY FILTR PVC FUSO

ORYGINALNY FILTR PVC FUSO

Zawór odpowietrzający skrzyni korbowej (zawór PCV) umożliwia recyrkulację spalin w celu przedłużenia żywotności silnika i zmniejszenia jego wpływu na środowisko. Zawór zawiera filtr oddzielający olej od gazów odpowietrzania, dzięki czemu do miski olejowej wraca tylko oczyszczony olej, co ogranicza korozję silnika. Jeśli filtr PCV nie jest regularnie wymieniany, wzrost ciśnienia w silniku może spowodować wyciek oleju lub pożar silnika. Może również spowodować uszkodzenie silnika lub skrócić jego żywotność.

Zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Gorszej jakości zawory PCV mogą powodować wzrost ciśnienia w silniku, co prowadzi do wycieku oleju, pożaru silnika lub innych uszkodzeń, które ostatecznie mogą skrócić żywotność silnika. Oryginalne filtry PCV zapewniają bezpieczną jazdę przez cały czas. Regularna wymiana jest konieczna, ponieważ bez wymiany oryginalnego filtra PCV istnieje ryzyko uszkodzenia silnika z powodu mgły olejowej przedostającej się wraz ze spalinami do układu dolotowego. Można je stosować przez długi czas, ponieważ są bardziej trwałe i długowieczne, w przeciwieństwie do większości filtrów innych firm, które wymagają częstej wymiany.

Zalety oryginalnych filtrów PCV firmy FUSO:

  • Lepszy stosunek jakości do ceny w dłuższej perspektywie
  • Zapewnienie, że tylko oczyszczony olej ma kontakt z silnikiem
  • Zmniejszenie wzrostu ciśnienia w silniku
  • Przyczynienie się do wydłużenia żywotności silnika
  • Zmniejszenie wpływu na środowisko.

ADRES PIERWSZY.
SIEĆ DEALERÓW I WARSZTATÓW CANTER.

FUSO Canter jest produktem firmy Daimler Truck AG i jest dostępny w 32 krajach europejskich.
W całej Europie ponad 800 punktów wsparcia sieci serwisowej Mercedes-Benz oferuje najwyższej jakości doradztwo, sprzedaż, konserwację i naprawy związane z Canterem.