Przepraszamy. Niczego nie znaleźliśmy.

 • FINANSOWANIE FUSO.
  GOTOWOŚĆ DO DORADZTWA.

  Modele finansowania

logo

DOBRY BIZNES.
FINANSOWANIE FUSO.

 • STANDARDOWE FINANSOWANIE.

  ALTERNATYWA DLA ZAKUPU ZA GOTÓWKĘ.

  Standardowe finansowanie za pośrednictwem Daimler Truck Financial Services Group oferuje atrakcyjne warunki i terminy oparte na specyfikacji klienta. Wysokość zaliczki i pożądany okres umowy są ustalane wspólnie z dealerem FUSO. Wraz z ceną zakupu nowego FUSO Cantera te dwa czynniki decydują o wysokości miesięcznych rat. Po zapłaceniu ostatniej raty, FUSO Canter staje się własnością klienta.

 • FINANSOWANIE RAT KOŃCOWYCH.

  WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI FINANSOWEJ.

  Finansowanie ratalne oferuje większą swobodę dzięki niższym ratom miesięcznym. Klient w umowie finansowej zgadza się na wyższą ratę końcową, którą spłaca na koniec umowy. W trakcie trwania umowy korzystają jednak z niższych rat, a tym samym zyskują większą swobodę finansową.

 • FINANSOWANIE PLUS3.

  ELASTYCZNOŚĆ OBLICZANA INDYWIDUALNIE.

  Po zakończeniu umowy finansowanie Plus3 oferuje do wyboru trzy opcje, co dalej zrobić z FUSO Canter.

  Klient decyduje, czy

  • zatrzymać swojego FUSO Cantera po spłacie ostatniej raty,
  • skorzystać z finansowania uzupełniającego w celu spłaty ostatniej raty lub
  • zwrócić swojego FUSO Cantera po gwarantowanej wartości rezydualnej¹
 • FINANSOWANIE Z RAT SEZONOWYCH.

  FINANSOWE WYRÓWNANIE WAHAŃ SEZONOWYCH.

  Wiele branż jest uzależnionych od pogody i pór roku. FUSO dostosowuje się do tego: Przy sezonowym finansowaniu ratalnym umowa oparta jest na portfelu zamówień klienta. Wysokość miesięcznych rat jest dostosowana do przebiegu działalności gospodarczej. Dzięki temu klient zachowuje płynność w każdej sytuacji zamówienia i cieszy się najlepszymi perspektywami nawet przy złej pogodzie.

¹ Opcja zwrotu wynika z umowy dodatkowej do umowy o finansowanie Plus3, która jest zawierana bezpośrednio pomiędzy klientem a dealerem. Obowiązują w tym zakresie uzgodnione w nim warunki odkupu.

 • NA WSZELKI WYPADEK.
  UBEZPIECZENIE FUSO.

  FUSO Canter przekonuje pod względem bezpieczeństwa. Ale i tak lepiej być ostrożnym niż żałować. W przypadku ubezpieczenia pojazdów ciężarowych klienci FUSO w każdym przypadku polegają na produkcie, którego zakres korzyści jest również przekonujący. Doradztwo w zakresie produktów i sprzedaż prowadzą dealerzy FUSO.

 • POŁOWA RATY.
  LEASING FUSO.

  Dla ekonomicznego zakupu nowego FUSO Canter, Grupa Daimler Truck Financial Services oferuje atrakcyjne rozwiązania leasingowe – idealnie dopasowane do wymagań danego klienta. Klienci mogą uzyskać zindywidualizowane oferty leasingowe u swojego dealera FUSO.