Przepraszamy. Niczego nie znaleźliśmy.

 • FUSO LEASING.
  GOTOWY NA MOŻLIWOŚCI.

  Modele leasingu

logo

POŁOWA RATY.
LEASING FUSO.

LEASING KLASYCZNY.

UŻYTKOWANIE CZASOWE.

W przypadku leasingu klient płaci za swojego FUSO Cantera tylko tyle, ile faktycznie wykorzysta podczas uzgodnionego okresu umowy i w ramach określonego w umowie przebiegu. Opłaca się to podwójnie: warunki w Daimler Truck Financial Services Group są atrakcyjne, a rata leasingowa jest zwykle traktowana jako koszt działalności gospodarczej, jeśli FUSO Canter jest wykorzystywany do celów działalności gospodarczej. Po zakończeniu umowy klient po prostu zwraca FUSO Canter swojemu dealerowi po gwarantowanej wartości rezydualnej – i w razie potrzeby zmienia na nowy model.

CHARTERWAY LEASING USŁUGOWY.

LEASING I SERWIS W JEDNEJ UMOWIE.

Oszczędzaj kapitał i zdolności produkcyjne dzięki jednej umowie – CharterWay ServiceLeasing łączy w sobie zalety dwóch produktów, czyli leasingu i serwisu. Miesięczne raty pokrywają nie tylko użytkowanie pojazdu, ale także pożądane usługi. Pojazd, serwis i zarządzanie wybranym przez Ciebie pojazdem wraz z ochroną ubezpieczeniową GAP – wszystko za jedną stałą miesięczną cenę. Dzięki temu klienci mogą regulować zasadniczą część kosztów swojej floty i jednocześnie oszczędzać.

LEASING KOMUNALNY.

FLOTA WEDŁUG POTRZEB.

Budżety gminne są często napięte. Leasing komunalny od Daimler Truck Financial Services Group stanowi zatem udaną alternatywę dla zakupu. Niezależnie od zadań, do jakich wykorzystywany jest wszechstronny FUSO Canter, klienci płacą jedynie za użytkowanie leasingowanego pojazdu w okresie obowiązywania umowy. Dzięki regularnej wymianie pojazdów na koniec umowy, gminy mogą zawsze polegać na flocie, która spełnia ich aktualne wymagania i jest wyposażona w najnowszą technologię pojazdów.

OCHRONA GAP.

ZAWARTA WE WSZYSTKICH PRODUKTACH LEASINGOWYCH.

Grupa Daimler Truck Financial Services pokrywa tzw. ryzyko GAP w przypadku kradzieży lub ekonomicznie uznanej straty całkowitej dla wszystkich umów leasingowych i CharterWay ServiceLeasing bez dodatkowych opłat dla swoich klientów.

GAP dotyczy luki (ang. „gap”), która może powstać pomiędzy wartością rozliczeniową umowy leasingu a zwrotem świadczenia ubezpieczeniowego w przypadku ubezpieczenia auto-casco. Dzięki zintegrowanej ochronie różnicy klienci mogą spokojnie korzystać z zalet leasingu.

 • NA WSZELKI WYPADEK.
  UBEZPIECZENIE FUSO.

  FUSO Canter przekonuje pod względem bezpieczeństwa. Ale i tak lepiej być ostrożnym niż żałować. W przypadku ubezpieczenia pojazdów ciężarowych klienci FUSO w każdym przypadku polegają na produkcie, którego zakres korzyści jest również przekonujący. Doradztwo w zakresie produktów i sprzedaż prowadzą dealerzy FUSO.

 • DOBRY BIZNES.
  FINANSOWANIE FUSO.

  Grupa Daimler Truck Financial Services rozumie potrzeby swoich klientów i oferuje ciekawe alternatywy dla zakupu gotówkowego dla FUSO Canter. Szczegółowe doradztwo w zakresie różnych produktów finansowania i przygotowania indywidualnej oferty klienci mogą uzyskać u swojego dealera FUSO.