Ein weißer FUSO Canter fährt durch eine Stadt

Leasing. Dla Twojego FUSO Canter

Grupa Mercedes-Benz Bank oferuje atrakcyjne rozwiązania leasingu nowego FUSO Canter – idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Sprzedawca FUSO chętnie na życzenie przygotuje indywidualną ofertę leasingu.You need to specify the column widths.

Leasing klasyczny

Korzystanie na czas.

W trakcie trwania leasingu spłacasz tylko tę część swojego FUSO Canter, z którego faktycznie korzystasz w czasie trwania umowy i w ramach ustalonego w umowie przebiegu. A to opłaca się podwójnie: warunki, które oferuje grupa Mercedes-Benz Bank, są atrakcyjne, a ratę leasingową dla użytkowników biznesowych FUSO Cantera można zwykle odpisać od przychodu. Po zakończeniu umowy dealer odkupuje FUSO Cantera po zagwarantowanej cenie. A Ty – jeśli chcesz – zmieniasz model na nowy.

 

Logo Klassisches Leasing

CharterWay ServiceLeasing

Leasing i serwis w jednej umowie.

Chroń swój kapitał i zasoby z tylko jedną umową. CharterWay ServiceLeasing łączy w sobie zalety dwóch produktów, a mianowicie leasingu i serwisu. W ten sposób Twoje miesięczne raty pokrywają nie tylko korzystanie z pojazdu, ale także żądane usługi serwisowe. Pojazd, serwis i zarządzanie, opcjonalnie z ubezpieczeniem GAP – wszystko za stałą miesięczną opłatę. W ten sposób możesz regulować znaczną część kosztów taboru i obniżać je.

 

 

Logo CharterWay Service Leasing

Leasing dla gmin

Odpowiedni tabor

Budżety gminne są często ograniczone. Leasing grupy Mercedes-Benz Bank dla gmin to doskonała alternatywa dla zakupu. Niezależnie od zadań, które będzie spełniał uniwersalny FUSO Canter przez okres umowy płaci się tylko za korzystanie z leasingowanego pojazdu. W przypadku regularnej wymiany pojazdu po zakończeniu umowy zawsze masz do dyspozycji tabor zgodny z Twoimi wymaganiami i wyposażony w najnowszą technikę.

 

 

Ochrona aktywów GAP

Dostępna we wszystkich produktach leasingowych

Praktyczna funkcja: Grupa Mercedes-Benz Bank w przypadku kradzieży lub całkowitej awarii pojazdów objętych umową leasingową i CharterWay ServiceLeasing zabezpiecza bez dodatkowej opłaty tak zwane ryzyko GAP.

 

Pojęcie GAP oznacza lukę (po angielsku „gap”), która może powstać pomiędzy wartością rozliczeniową umowy leasingowej a wartością wypłaconego ubezpieczenia. Dzięki tej ochronie można spokojnie korzystać z zalet leasingu.